American Horror Story: Coven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I keep on falling

2 posters

Go down

I keep on falling Empty I keep on falling

Писане by Rose Queen Сря Дек 11, 2013 5:42 pm






story of my life
❝ and i'll be gone, gone tonight


A

Име:Роуз Куин
Години:22
Лик:Claire Holt

Знаеше,че така щеше да реагира.Знаеше,че щеше да започне с това,че той и беше казал всичко за себе си,а тя все още имаше тайни от него.Но как трябваше да му каже всичко това в очите?За каква щеше да я помисли?Какво щеше да и каже след това?Не искаше дори и да си представи.Не можеше да осъзнае как за толкова малко време заедно,нещата между тях станаха толкова сложни.Наистина не можеше да си го обясни.Но по-интересното беше как тя щеше да го погледне след това.Вече не можеше да се преструва,че не и пука,тъй като и пукаше и то прекалено много,незнайно защо.
Ейдриън тръгна напред и очевидно влезе в банята.Стените не бяха много дебели и блондинката кристално ясно чуваше как водата се стичаше от душа.Точно в този момент и се искаше да влезе при него и единственото,което да направи бе да го прегърне,само че не знаеше дали щеше да поиска само това щом видеше мокрото му,голо тяло.Отърси главата си от тези погрешни мисли и отново започна да се разхожда наляво и надясно.Не знаеше как да постъпи.Факта,че той и беше казал всичко за себе си наистина за нея означаваше много.Срамуваше се от това,което вършеше това трябваше да си го признае.Не се страхуваше,че някой ден щяха да я хванат и да я тикнат зад решетките.Знаеше,че беше виновна за всяко едно мъртво тяло,което беше намерено на следващия ден и можеше да понесе последствията си.Просто се срамуваше от това каква беше станала след смъртта на Тайър.Сведе поглед към пръстена и започна да го върти около пръста си.Защо изобщо продължаваше да го носи?Знаеше прекалено добре,че Паркър нямаше да се върне повече.Бавно свали сребърното бижу и го стисна силно в ръката си.Погледна напред към хоризонта и направи това,което трябваше да направи много отдавна.Замахна с ръка и хвърли пръстена нанякъде.Надяваше се някой да го намери и да му донесе много повече щастие,отколкото този пръстен беше донесъл на нея.Сега се чувстваше странно,но и някак облекчена.Беше махнала единственото нещо,което и напомняше за него.Но пък за какво и беше?Не искаше повече да тъжи за нещо,просто защото нямаше никакъв смисъл да го прави.
Не знаеше колко минути бяха минали,но Ейдриън се появи на вратата на терасата и най-безцеремонно и заяви,че щеше да излиза.Кръчма?Та часа беше едва пет,защо щеше да започва да пие от толкова рано?Може би защото искаше да забрави за всичко поне за малко?Да,и на блондинката и се искаше,но тя прекалено добре знаеше,че алкохола нямаше да и помогна,а дори напротив.Щеше да влоши нещата,а и най-вероятно щеше да извърши някоя глупост,като например да намери тази Елена и да я гръмне без дори да се замисли.След малко влезе вътре и пред нея беше той,подсушаващ тялото си,готов да облича дрехите си.Франческа просто стоеше и го гледаше,Може би от части се наслаждаваше и на гледката,но сега тази мисъл бепе заровена дълбоко в съзнанието и.Думите му я накараха да се подсмихне и да поколати глава.Колкото и да му се искаше да върне доброто,старо време нямаше как да стане.Вече всичко беше различно и то прекалено много.
-А какво ако искам да остана за шоуто?-попита тя нагло и се доближи към него дотолкова,че можеше дори да усети аромата на душ гела,който беше използвал върху тялото си.Сините и очи се бяха вперили в неговите и го изучаваше.Не искаше да допуска каквито и да е похотливи мисли спрямо него в главата си,тъй като не искаше да затруднява положението си още повече,но той сякаш нарочно я подтикваше към тях.Сякаш си беше поставил за цел да я накара да си помисли как би обходил цялото и тяло с тези си устни.Как ръцете му биха се докоснали навсякъде по нея и как би я направил своя за пръв път и как ли тя щеше да се почувства.
-Искаш да знаеш всичко за мен така ли?Добре.-каза тя изненадващо дори за себе си.Не знаеше как щеше да му поднесе тази информация,но искаше да я сподели на някого и знаеше,че Ейдриън беше точния човек.Отдръпна се от него и сложи ръце на хълбоците си,като на лицето и стоеше крива усмивка.
-Аз съм ... –замисли се дали изобщо трябаше да му го каже,но вече беше започнала и нямаше връщане назад.Не можеше да таи това още в себе си,а и някак си вече не искаше.Той и се беше доверил,защо и тя не можеше да го направи?
-Аз съм убиец Ейдриън.Убивам хора без дори да мигна.-замълча,но не погледна към него.Не искаше да види реакцията му от думите и,затова просто продължи да говори.
-Буквално .. работя за хора,които ми дават адрес,дават ми снимка и от там знам какво да направя.Преди година се забърках с тях,тъй като исках да намеря убиеца на Тайър.Беше ми,като фикс идея.Бях обсебена от това,в крайна сметка още нямам никаква представа кой е.Искам да замина с теб,но не мога.Никой не може да се махне от бизнеса ей така.Знам неща,за които могат да ме убият.Знам,че ще ме намразиш заради това,което правя.Повярвай ми и аз мразех себе си в началото,но си мислех че върша всичко това,за да постигна някакво отмъщение,но единственото което съм правила е да се залъгвам ужасно.И сега колкото и да искам да се откажа от това не мога.Никой не излиза жив от този ... бранш.-засмя се на последната дума и продължаваше да гледа навсякъде другаде,но не и към него.Просто не смееше да погледне,не можеше.Не искаше да види разочарованието в очите му,защото тя знаеше,че той щеше да се чувства точно така,разочарован.
-Ето заради това не исках бодигард.Щеше да разбереш за всичко,а това не бива да се случва.Дори сега,казвайки ти тези неща те въвличам в огромни неприятности и трябва да си мълиш затова.Сякаш изобщо не сме си говори по такава тема,разбираш ли?-говореше му без да го гледа в очите.Може би беше някак обидно,но някак си просто нямаше смелостта,а и желанието да види очите му,които я укоряваха заради постъпките и.



Rose Queen

Брой мнения : 1
Join date : 11.12.2013

Върнете се в началото Go down

I keep on falling Empty Re: I keep on falling

Писане by Joanna Novic. Сря Дек 11, 2013 5:43 pm

добре дошла ;3
Joanna Novic.
Joanna Novic.
Always & Forever
Always & Forever

Брой мнения : 163
Join date : 09.12.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите